Cassie Steele - Shape Shifter

Tuletan meelde, Facebooki lehel on endiselt käimas fänniloos. 250 fänni täitumisel loosin välja kõrvarõngad. 
Loosimises osalemiseks mine SIIA.

Viimasest postitusest on päris pikk aega möödas juba. Olen siin vahepeal järgmise joonistusega tegelenud ja  peale see on, siis nüüd veel üks vaja teha :) Ja mõningad ehted olen juurde tehtud osas tellimustööna ja osad lihtsalt müügiks. Üks tellimustöö on veel ootamas, aga ennem ei saa teha kui materjalid käes ning võib-olla tuleb veel kaks tööd juurde. Eks ma varsti saan siis teada. Nii et tegevust ikka jagub. Pluss viimasel kahel päeval on nii nii ilus ilm olnud :)

Järgmine laupäev peaks mul vist töövestlus olema. Reedel saatsin neile kirja vastu, eks näha, mis nad vastavad. Kas neile sobib see aeg või mitte. Vähem kui kaks nädalat veel ja olengi 18. Kogu aeg tundus, et sinna on aega veel küll ja küll, nii et nüüd on lausa imelik mõelda, et kas tõesti juba 18.

Kui ma õigesti mäletan, siis mul peaks keemia eksam olema 28.mai, võib-olla oli 29.mai. Aga igatahes see tähendab seda, et millalgi peab hakkama selle jaoks õppima ka. Ei taha sellele isegi mitte mõelda. Õnneks on see vaid koolieksam. Ma ei kujuta ette, mis siis saaks kui ma riigieksamit peaks tegema. See oleks ilmselt jube, sest no keemia valikaines me teeme riigieksami ülesandeid ja mõned on küll sellised, et mitte midagi ei saa aru.
Tellimustööd:


 Need on tehtud müügiks:

 Ja need kaks veel saadaval:

Jessie J ft. David Guetta - Laserlight
Nüüd sai see joonistus siis lõpuks valmis ja kohe kohe on nüüd vaja järgmist tegema hakata. Sellel pildil peaks olema Getter Jaani, see originaalpilt oli kunagu kroonika kaanel. Ma suutsin paar päeva tagasi selle pildi ära kaotada(kui viimati seda edasi tegin), nii et pilti on lõpetatud selle järgi, mis meeles oli. Ehk siis jalad ja see asjandus mille peal ta istub.Seega ei ole päris samasugune ja nägu ei tulnud ka ikkagi selline nagu oleks tahtnud.
Aga valmis see nüüd on.

Täna ja eile on olnud nii mõusad soojad ilmad. Eriti eile kui päike ka paistis ja õues oli +16 kraadi. On isegi imelik mõelda, et nii soe on, sest pühapäeval sadas ju lumi jälle maha üsna külm oli ka. See nädal on üldse mõnus nädal olnud. Kaks päeva olid praktiliselt vabad. Kuigi üks päev oli mõeldud olümpiaadiks õppimiseks, siis tervet päeva ma ninapidi raamatus ka olla ei suuda. Järgmisel nädalal on arvestuste päevad ja kolmapäeva saan vabaks, kui ma esmaspäeval biloogia arvestuse tunnis ära teen :)
Eile käisin veel õhtul koeraga jalutamas ja see on lihtsalt jube, kui raske teda pildile on saada. Ta ei suuda absoluutselt ühe koha peal püsida.
Viin HälyEhted facebooki lehl läbi järjekordse loosi. Kuid seekord loosin välja võitja, kui lehel on täitunud 250 fänni. Välja loosin pildilolevad kõrvarõngad random.org abiga. Osalemiseks vajaliku info leiad pildid ning osalemiseks mine SIIA.

Täna jõudsin üsna vara koju, kuna kolm tundi jäid ära. Nii hea oleks, kui kogu aeg koolipäevad nii lühikesed oleks. Hakkasin siis kapi otsas igavusest asju korda sättima ja avastasin oma joonistuste pataka ka sealt ja leidsin nii mõningaidki poolikuid töid. Mõtlesin, siis ühte edasi teha. Pisut sai siis asja paremaks muudetud. Põhipiirid on nüüd olemas, kätte ja näoga peab vaeva veel nägema, et need ka õiged tuleks. Miks alati nende joonistamine just see kõige raskem osa on?
Lego House(Ed Sheeran) - Brad Kavanagh

Järjekordelt üks minu praeguse hetke lemmiklaul. See on küll Ed Sheerani laul, kuid mulle meeldib Brad Kavanaghi järgi lauldud versioon palju rohkem.
Ja ma olen siis jälle haige. Paar nädalat tagasi oli alles palavik ja nohu ja nüüd uuesti. Mõtled küll, et võiks nii paljusid asju teha, aga ma olen terve nädalavahetus lihtsalt nii väsinud olnud, kindlasti põhjusi ongi siis  see vastik nohu. Nii et suurem osa mu ajast on möödunud sarja Grimm vaadates. Aga tegin juurde kolm paari kõrvarõngaid. Ning endale tegin ka üks õhtu kõrvarõngad. Nüüd on plaanis ka üle pika aja üks joonistus teha ja mul on kaks ideed olnud õlimaalide jaoks, mille kavandeid olen natuke kritseldanud ja vb ühe nendest ideedest võtan 12. klassis koolieksami jaoks kunstis. Mul on vaja nüüd lihtsalt siis suurem hulk lõuendeid osta - umbes 9 ühe töö jaoks ja 3 teise, nii et kokku siis on 12 lõuendit. Kavandi peal ei tundunudki neid nii palju.  Need tegin siis endale: