image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

DIY - kõrvarõngad/earrings

Kuna üheks mu peamiseks hobiks on kujunenud ehte valmistamine, siis mõtlesin, et tee ühe DIY ka kõrvarõngaste kohta. Mul endal on ehteid küll ja küll, aga ikk avahel tundub, et pole nagu midagi kõrva panna, nii ma otsustasin, siis midagi uut omale juurde teha. Lisaks on mul millagi plaanis teha endale ka üks käekett, nii et ma usun, et ka selle kohta tuleb siis DIY postitus.

Sul läheb vaja:
Kõrvarõnga konkse, paela/sule otsikuid, ketti, ühendusrõngaid, sulgi, risti ja püstoli ripatseid, toorikuid(ei pea olema just selline, aga tooriku all osas peaks olema siiski viis aasa), tange.

One of my main hobby is making jewelry, so I decided to do one DIY entry of earrings. I have a lot of jewelry, but sometimes I still feel like I don't have any earrings to wear, so I decided do make one new pair. Also I have plan to do one bracelet to myself, so I believe that I make DIY entry about it too. I'm sorry if there are something what you don't understand, because writing in English  how to make these was pretty difficult.

You need:
Ear wire, closures, chain, jump rings, feathers, cross and gun pendants, earring blanks(these don't have to be exactly like mine, but they must have 5 loops), jewelry tools.


Kinnita suled kolme kaupa kinnitusega. Sa võid ka ühe kinnituse kohta ühe sule panna, kuid kolmega jääb effektiivsem. Kui kasutad kolme sulge, siis kokku vajad sa 18 sulge. Nii et lõpus peab sul olema 6 sulepunti.

You need to but three feather together with closure. You can also use one feather for one closure, but with three it will be more effective. If you do it with three, it means you need 18 feathers. So at the end you must have 6 feather bundles.
 
Sa pead lõikama 4 keti juppi, mis peavad olema umbes 3.5 cm pikad.

You need to cut 4 pieces of chain and these have to be about 3.5 cm long.
Sul tuleb lisada risti ripatsid ühtlaste vahedegaketi otsa, nii, et umbes pool ketist jääks vabaks.

You need to add cross pendant with jump rings to chain. But there you must leave spare space about half of chain.
Nüüd võta oma toorikud ja kinnita ketid koos ühendusrõngastega nende külge. Kuid sa peab sama rõngast, mida sa kasutasid keti jaoks, kasutama ka püstoli ripatsi jaoks. Ketid tuleb kinnitada 2. ja 4. aasa külge.

Now take your earring blank and you have to assure chains to blank with jump rings. But with the same jump ring what you used for chain you have to use for gun pendant too. Chains you have to assure to 2nd and 4th loops.
 
Nüüd sul on kummalgi toorikul kolm vaba aasa, nende külge kinnita ühendusrõngasetaga suled. Ning ülemise aasa külge pane konks.
Now you have 3 spare loops on each blank. There you need to add feather with jump rings and loop what you have on the top of the blank you need to put an ear wire.
Ja sellised näevad siis kõrvarõngad välja. Loodan, et teile meeldis :)
An this is the final look of earrings. Hope you liked it:)

Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.