image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Giveaway: võida endast joonistus

This giveaway is only for people who live in Estonia.

Suve alguses täitus minu blogil  100 jälgijat, seega teadsin, et tahan kindlasti sellel puhul ka ühe giveaway korraldada, kuid kuna auhinnaks oli mul plaanis midagi teistsugusemat, siis pidin loosi edasi lükkama, sest et suvel ei oleks olnud mul aega auhinnaga tegeleda. Nii, et nüüd lükkangi käima giveaway, milla auhinnaks on A3 suuruses harilikujoonistus sinust endast.


Tingimused, mis tuleb täita, et loosimisest osa võtta:
* Jäta selle postituse alla oma nimi ja e-mail.
* Ole blogi follower, kui veel ei ole, siis klikka paremal Join this site
*Klikka blogi facebooki lehel Like
* Antud punkt ei ole kohustuslik, kuid kui tahad saada lisahäält loosis, siis jaga ka selle giveaway pilti facebookis ning jäta link koos nime ja e-mailiga kommentaaridesse.

Giveaway kestab 27.08 - 6.09.

Share this:

CONVERSATION

20 kommentaari:

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Kaisa Laine
    kaisal866@gmail.com

    Jagasin linki:
    https://www.facebook.com/lainekaisa/posts/659167807427675

    ReplyDelete
  3. Kui originaalne auhind! Väga vahva! :)

    ReplyDelete
  4. Liana Ojamaa
    liana.ojamaa.002@mail.ee
    jagasin: https://www.facebook.com/liana.ojamaa/posts/468367576604731

    ReplyDelete
  5. Laura Laas
    lauralaas5@gmail.com
    Pean ära mainima veel, et väga andekas joonistaja oled. Olen ise ka üritanud midagi kritseldada, aga no kuidagi ei ole mu tööd sellised. :)

    ReplyDelete
  6. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    Väga lahe auhind! :)

    ReplyDelete
  7. Inger-liis H.

    liisu.heinsoo@gmail.com : )

    ReplyDelete
  8. Andra Pant
    andra.pant@gmail.com

    ReplyDelete
  9. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  10. Laura Ojamaa
    lalalaura1505@gmail.com

    Jagasin: https://www.facebook.com/laura.ojamaa.3/posts/572770302787865

    ReplyDelete
  11. Pirgit P
    pips009@hot.ee

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=162007350670005&set=a.144203715783702.1073741828.112638418940232&type=1&theater0
    (See jagamise aadress ei pruugi õige olla, aga loodetavasti on minu jagamist näha :P)

    ReplyDelete
  12. klarika

    klarika12@gmail.com

    ReplyDelete
  13. Michelle Suur
    michelle.suur@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Väga ilusad pildid!!

    Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com

    www.dodolce.blogspot.com

    ReplyDelete
  15. Merilin Jõesaar
    merilin010@hotmail.com

    Jagatud: https://www.facebook.com/merilin.joesaar/posts/723309784352357

    ReplyDelete
  16. Sandra Lahi
    Sandra.Lahi@gmail.com

    ReplyDelete
  17. Ma lihtsalt kadestan alati inimesi, kes nii ilusasti joonistada oskavad. Miks mina ei oska :(????

    Mariann Kaasik
    Mariannkaasik@gmail.com
    tahanteada.wordpress.com

    ReplyDelete
  18. Janeli Nirgi
    janeli.nirgi.004@mail.ee
    jagasin ka fb's aga linki ei oska panna :D
    kuna unustasin oma googli parooli siis olen tüütult anonüümne... :D

    ReplyDelete

Powered by Blogger.