image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

I Love Me 2013 - fashion show

I Love Me messil käsime kahe kursakaaslasega kohe eismesel moeshowl, mis oli väga hea, kuigi mõningad modellid tundusid kuidagi kogenematud. Teistelt kursakaaslastelt kuulsime, et teine show polnud just midagi erilist olnud, kuna seal oli mingi imelik soome bänd veel olnud, mis suht oli show ära rikkunud, siis usun, et mõni veidra kõnnakuga modell polnud midagi hullu.

At I Love Me fair we went to first fashion show, which was very good, however some of the models seemed kind of inexperienced. Later we heard from other our course students that the second show wasn't anything special, because some weird Finnish band was performing there and it kind of ruined the show. So I think that few models with bad walk wan't that awful.

Ja ma ei tea, mis täna bloggeril viga on. Päris paljude piltide kvaliteedi muutis see kohutavaks, seega jätan siia mõned, mis vähegi normaalsemad jäid.

And I have no idea watch wrong with blogger today. It changed a lot of pictures quality awful, so I can only post these ones, because these still seemed quite normal.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.