image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

New in - Lindex, New Yorker

Pärnus käies tegin väikse shoppingu tiiru ka ja leidsin miskit head ja paremat. Esimesena astusin läbi Lindexist ja oh mis ma näen, kõik imeliusad kaelakeed nii soodsalt. Ja paras harakas nagu ma olen, siis ei suutnud vastu panna ja valisin ikka kaks välja. Kuigi hea meelega oleks vist pea kõik sealt ära ostnud. Ühe hinnaks oli siis 4.95€.

When I went to Pärnu, I decided to make one shopping day as well. Firsty I visited Lindex where I saw all these amazing necklases with such a good price. I wanted so many of them, but finally chose only two. So one cost 4.95€.Ja New Yorkerist koju tulid minuga veel need saapad. Kuigi ma tunnen, et mul on saapaid juba liiga palju. Aga neid ma tahtsin juba ükskord Tallinnas, aga mnu numbrit paraku kuskil enam polnud. Igatahes Pärnus oli see täitsa olemas ja lisaks olid saapad veel ka allahindluses. Maksid nad 9.95€.

And from New Yorker I bought these boots. Actually I feel like I have too many boots. But I already wanted them back in Tallinn, but then there wasn't my number, so when I saw those exactly my number and with discount, I just couldn't resist. These cost 9.95€.

Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.