image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Small talk

Miks on see alati nii, et kui sul on kiire aeg, siis soovid aega veidi maha võtta, aga kui on aega küllalt, siis mõtled, et võiks rohkem tegevust olla? Olen ma ainuke, kes tihti sedasi mõtleb? Aga jah, kuni juulini on mul kiire kiire ja siis saan loodetavasti aega ka natuke, et hinge tõmmata. Kuid vahepeal olen aastakese vanemaks saanud ja kergrõivaste projekti ära lõpetanud ning oma praktikat alustanud, mis mulle praegu täitsa meeldib. Loodan, et nii läheb kuni lõpuni välja, mis tegelikult on juba selle kuu lõpus. Kuid siis tuleb, ette võtta teine praktika uue semestri jaoks ehk siis juba Juunist suundun teise ettevõttesse. Nii, et mu teine aasta ülikoolis ongi juba läbi, mõned eksamid on veel ja ongi veel kaks aastat jäänud.

Why it's always that when you have really busy time you wish to have a time to take the tempo bit down, but when you have enough time you whish to have some busy time? Or am I'm the only one thinking like that. But yes, it's busy busy until the the July, then I hopefully have some time to just be.
But in the meanwhile I'm got to add one more year to my age, finished my project at school and started my internship and for now I like it. Hope I like until the end, which is actually already in the end of May and then I have to do my second intership for next year studies, so there will be another mont in the other firm as well. So basically I'm done with my second year at univeristy, a few exams are left and then it's two more left.


Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.