image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Retsept: Toorjuustu-jogurti vaht kirssidega.

Alati kui ema rullbiskviiti teeb, võiks ma ainult seda vahtu süüagi, sest no see on lihtsalt nii hea. Kuna meil oli kodus suurem hulk jogurtit. Ja kuna lõpuks keegi enam kahte topsi ei tahtnud ja nad oleks lihtsalt kappi seisma jäänud, ma nad ära teha otsustasingi.

Vaja läheb: 2 x 0.5 liitrist topsijogurtit, 400 grammi toorjuustu, 40 g želatiini, klaasitäis kirsse ja maitse järgi suhkurt.

Vahusta jogurtid ja toorjuust ning lisa maitse järgi suhkurt. Puhasta kirsid ja sega vahu juurde. Seejärel paisuta želatiini väheses külmas vees ning sulata kuumavee vannil ning lisa segusse. Jääb veel segu kaussidesse tõsta ning külmkappi tarretuma jätta. Kaunistuseks lisasin peale veel kookoshelbeid ja natuke riivitud šokolaadi.

When my mom makes Swiss roll I always love the whipped cream cheese and yogurt for that. And since we had a lot of yogurt home and anyone didn't want it anymore I decided to do my favorite cream. 

You need: 2 x 0,5 liters of cup yogurt, 400 gramms cream cheese, 40 gramms gelatin, cherries(about one glass) and sugar to taste.

Now you only need to whip up yogurts and cream cheese and add some sugar. Then take stones out of cherries and then add cherries to mixture. Next expand gelatin in a little cold water and then melt it with glass on hot water and add to mixture. Only thing to do now is pour the mixture in bowl and but these to fridge for few hours. Also later I add some coconut and chocolate on the top. 


Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.