image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Artistry Signature Eyes automatic liquid eyeliner

Minu kosmeetikavarud täienevad üha Artistry toodetega ning selle vastu ei ole mul kohe kindlasti midagi, sest siiani ma pole pidanud üheski nende tootes pettuma. Mäletan veel, kui mul ema kunagi Amwayga tegelema hakkas, siis ta ikka kogu aeg rääkis mulle, et Artistry on üks väga hea kosmeetikafirma, mida ma aga miskipärast uskuda ei tahtnud, kuid nüüd olen lõpuks selles ka ise veendunud. Võib-olla oli tol ajal määravaks ka hind, sest eks kui ise tööl ei käinud, siis ei raatsinud kogu taskuraha mõne üksiku kosmeetikatoote peale ju kulutada ja otsisid ikka neid kõige odavamaid variante, hoolimata sellest, et need võisid katastroofilise kvaliteediga olla, aga eks ma olen ilmselt nüüd lõpuks sinna ikka jõudnud, kus ma olen hakanud siiski kvaliteetsemat kosmeetikat väärtustama. Muidugi pean siinkohal olema äärmiselt tänulik Amwayle, kes mulle lahkelt pakkus oma tooteid testida, sest nende seast olen nii mõnegi lemmiku juba leidnud ja nüüd ei ole ka kahju omale uusi soetada, kui praegused otsa peaks saama. Aga pikemast lobast nüüd vist aitab ja täna võtaks vaatluse alla Aristry Signature Eyes laineri.

My cosmetic bag is filling up with Artistry products and I'm not against it at all, since I haven't been disappointed in any of their products. I rememeber when my mother joined with Amway, she always talked how good are Artistry products, but then for some reason I didn't want to believe her, but now I finally understand why she said so much good about that line.  Maybe back then the price was the fact which took away my interest. I didn't go to work then and I didn't want to spend my monthly pocket money just on few cosmetic products. So obviusly I looked for something really cheap, which mostly was kind of awful, but at least it didn't cost much. Luckily with time I have started value more higher quality. So here I'm thankful for Amway, who wanted to cooperate with me. Since I  have found many new favorites. Kind of a long start, but now I'm going to give a review of Artistry Signature Eyes automatic liquid eye liner.
Alustuseks pean kohe ära mainima, et mina ja lainerid ei ole just eriti suured sõbrad, sest tulemus on alati katastroofiline. Kuigi nüüd jõudsin arusaamale, et pintsliga lainerid ei ole kohe üldse mulle, sest selle Artistry omaga, millel on vildist teravatipuline ots, tuli joon isegi täitsa enam-vähem. Seda on mugav käes hoida ja peale kanda ja plussiks on kindlasti see, et see kuivab imekiiresti. Laiali ta ei lähe,  püsib peale päris hästi, kuigi kui ikka tugevamalt nühkida, siis tuleb tükkidena maha. Samas ma ei näe selles eritlist probleemi, sest ma ei näe põhjust, miks silmi hõõruma peaks, kui olen meigi peale pannud. Seega on need ripsmetuššiga mingil määral sarnased, sest mõlemad tulevad tükkidena maha. Ja meigieemaldajaga tuleb antud lainer väga kergesti maha. Seega olen järjekordselt tootega rahul ja kindlasti leiab see ka edaspidi kasutust.

First of all I'm have to admit that me and eyeliners aren't that big friends,  becuase it comes out awful  all the time and then I run to wash everything off. But here I guess that it's something do to with the brush, because with this Artistry eyeliner the line even came out pretty okay. So I think that eyeliners with brushes are not for me at all, so I should use felt aplicator liners. It's so comfortable to hold and easy to put on and it dries fast. Stays on quite well and it don't smudge. Instead comes of as pieces when you rub it too harsly. But I don't see this as a probleme, since there no reason to rub my eyes when I put make-up on. So there are something common with mascara, since they both come off as peices. And it's easy to remove with make-up remover as well. And again I'm really happy with ths product and I will definitely use it in the future.

 

Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.