image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Jewelry board

Mul sai lõpuks kõrini sellest, et kõik kaelakeed vedelevad ühes hunnikus ja kui ühte kätte saada tahad, siis läheb arutamiseks terve igavik. Maal oli mul nagi seinal kaelakeede jaoks, aga kuna ühikas ei tohi kuskile auke puurida ja need kleepuvad nagid pole just kõige turvalisem variant, kui sa just öösel suure kolini peale üles ärgata ei taha. Nii ma siis läksin ja ostsingi omale korktahvli, mõned pinnid ja pakkepaberit ja sain lõpuks ehete riputamiseks koha. 

Kõik, mis teha vaja on sobiva suurusega paberi välja lõigata ja korktahvli pinnale kleepida ja voilaa. Võib ka ju ilma paberita, aga see pind oli minu jaoks kuidagi vastumeelne ja miski välja sealt ei paistnud. Kuid mustal taustal on kõik ju nii ilusti välja paista.

I had enough of finding necklaces from  a box  or a big pile, so it always took forever to get the right one. Back at my parents home I have clothes rack for necklases, but here in the dorm room we are not alout to drill holes or anything and adeshive racks arent that safe, unless you want to woke up in the middle of the night, becuase it falls off. So I went and bought myself a cork board, some thumbtacks and wrapping paper and finally got place for necklaces. 

All you need to do is glue the piece of wrapping papaer on the board and you're done. Then with pins you can add jewelry there. Actually you even don't have to glue anything there, but I don't like cork surfase that much, so with black background jewelry stand out much better.


Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.