image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

NOTD - 07.04.2013

Eile sai siis sellel aastal esimest korda grillitud, seda küll põhimõtteliselt lumehunnikute otsas, aga nii hea oli üle pika aja šašlõkki süüa. Õhtul sai veel kolmandat ekamitööd teha, täna ilmselt täiendan veel seda nind siis näete seda ka siis, aga seniks üks Nail Of The Day postitus.

Yesterday was the first time in this year when grilled. Yes, basically it was on the snow slathers, but it was just so good to eat shashlik again. On the evening I did my third exam work, so today I am going to finish it and the you can see it too. But for now here are one Nail Of The Day entry. 

 
 

Ma kasutasin: Avoni aluslakki, Golden Rose Matte Velvet küünelakki, E lillat küünelakki, valget küünelakki(kahjuks ma ei oska firmat öelda, aga see on kunagisest prantsuse maniküüri komplektist) ja Carlo di Roma pealislakki.

I used: Avon base coat, Golden Rose Matte Velvet nails polish, E purple nail polish, white nail polish(unfortunately I don't know what firm's nail polish it is, but it is from some french manicure set) and Carlo di Roma top coat. 

Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.