image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

New in - Seppälä, New Yorker, H&M

Jaanuari lõpus muutusid soodustused kuidagi eriti magusateks, nii rändaski minuga koju üls paras ports asju. Oh neid oli veel ja veel, mida oleks selliste heade hindade eest tahtnud, aga püüdsin end ikka tagasi hoida, sest kuu lõpus ootab taaskord ees kolimine, seega pole just tark omale nüd liigselt asju juurde osta. Taasavastasin enda jaoks jälle ehted, üks viimased pool aastat on ehted minu jaoks kuidagi suht tähtsusetul kohal olnud. Ehk kui miskit kõrva või kaela rändas, siis olid need tavalised väiksed hõbekõrvarõngad ning kett ja muud midagi. Kuid nüüd tekkis taas minus see ehtehullus, kui seda nii nimetada võib ja just ehted need olid, mis minuga viimasel korral koju tulid. 

In the end of January the prices were especially sweet, so as you can see lot of thing came home with me again. Actually there were so so many things I liked, but I tried to hold myself back, because on the end of the month I have to move again and it's just not that smart to buy so many new things. And lately I fall in love with jewelry again. Past six months I even didn't look at jewelry, only one I wore was these little silver earrings and necklace, but now I'm so so addicted in these, so this time you can see a lot of jewelry.

Paar pükse kulub alati ära, eriti kui need veel nii soodsalt saab, maksid need vaid 7€. Nii nagu püksidki on ka prillid ja ehted pärit Seppäläst. Kaelakee maksis 2.99€ ning prillid 2.39€.

A pair of jeans are always welcome to my closet, these ones cost only 7 €. All the things are from Seppälä, necklace cost 2.99€ and sunglasses cost 2.39€.

Kui ma esimest korda seda kaelakeed nägin, siis ma mõtlesin, et kes seda küll kannaks. Aga siis ma lihtsalt ei saanud seda enam oma mõtetest välja ning umbes nädala pärast läksin ja ostsin selle ära. Kõrvarõngad rändasid ka minuga kaasa, kuna ühed ostsin varasemalt giveaway jaoks ja kui keegi järgi läksin, siis oli nende hind alla lastud, seega otsustasin ka endale need soetada. Nii kee kui kõrvarõngad maksid 1€ ja pärit on nee H&M-st.

When I first time saw that necklace, then the first thing what popped into my mind was, who is going to wear it? And then I couldn't get this out of my mind, so week later I went and bought it to myself. Also this time the earrings which I earlier bought for giveaway were cheaper now, so I bought these to myself too. Both cost only 1€ and these are from H&M.

 Seda kampsun pärineb New Yorkerist ning hinnaks oli tal 4.95€.
 Kindlasti parimaks leiuks olid need saapad. Kuigi jaanuari alguses New Yorkerist ostetud saapad lagunesid ikka äärmiselt kähku ära, siis neid ma poodi siiski suuta ei jätnud. Need on lihtsalt äärmiselt mugavad ja maksid need ka ainult 9.95€.

Definitely these boots are best of all the things I found. Even though the boots I bought from New Yorker in the start of the January, didn't last long. But I just couldn't leave these to shop since these only cost 9.95 € and these are really comfortable. 
Ja veel ehteid. Kõik nad pärinevad New Yorkerist. OMG kaelakee maksis 1€, teine kaelakee maksis 2.95 ning käekett maksis 2.95€.

And more jewelry. OMG necklace cost 1€, the other necklace cost 2.95€ and bracelet cost 2.95€.

Share this:

CONVERSATION

3 kommentaari:

  1. Love everything :)

    Check out my new post Here!!!

    ReplyDelete
  2. Nice selection!!! would you like to follow each other with GFC and Bloglovin? let me know...
    Besos, desde España, Marcela♥

    ReplyDelete

Powered by Blogger.