image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Retsept: Caesari salat

Ma usun, et Caesari salat on selline toit, mille valmistamiseks ei pea meister kokk olema. Aga kuna see kuu on seda saanud ikka väga palju süüa ja kodus ka ise tehtud, siis mõtlesin, et jagan ka teiega viisi, kuidas mina seda teen.

I believe that Caesar salad is that kind of food that you don't have to be a master chef to do it. This month I have ate a lot of Caesar salad and also did it at home. So even though that it's really easy to make it I will share a recipe to you.

Sul on vaja: 1 jääsalati pead, karp kirsstomateid, 2 kanafileed, riivitud juustu, saiakuubikuid(mina läksin lihtsamat teed ja ostsin need, kuid neid saab edukalt ka kodus valmistada) ning Caesari salati kastet ja hapukoort.

You need: 1 ice salad , one little box cherry tomatoes, 2 chicken fillets, grated cheese, croutons (i bought these, but actually it's really easy to do these yourself) and a Caesar salad sauce and sour cream.


Kõigepealt natuke kastest. Mina läksin lihtsamt teed ning ostin poest Felixi Caesari salati kastme, mis oli viga, kuna see kaste on kohutavalt kange. Seega segasin seda hapukoorega, mis tegi asja tuduvalt paremaks. Seega, kui sul on võimalus kaste ise teha, siis soovitan see kindlasti ise teha.

Firstly few words of sauce. I bought sauce, but it was total mistake, because it was too strong, so I mixed it up with sour cream and then it was definitely better. So if you have a chance to make the sauce by yourself, then do it by yourself.


Haki jääsalat ning lõika tomatid pooleks ja sega salatiga kokku. Seejärel haki kana ning prae see soola või broilerimaitseainega. Võta taldrikud ning aseta neile salatit, seejärel lisa peale kana(kana võib ka kogu salati hulka segada). Seejärel lisa kaste ning puista peale juustu ja saiakuubikuid. Ning valmis ta ongi.

Mince the ice salad, then cut the tomatoes half and mix these up with salad. Then hash the chicken fillets and roast them with salt or with chicken flavoring. Now take plates but some salad on these, then add a bit of chicken(or you can also mix all of chicken with salad, depend how you want), then add some sauce. Strew on the grated cheese and croutons and it's ready for serving.

Share this:

CONVERSATION

1 kommentaari:

  1. Really good :) I was looking for an easy recipe and bumped into yours! Thanks Häly! Love your blog ♥

    ReplyDelete

Powered by Blogger.