image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

New In - Select Fashion, H&M

Vahel mind huvitab, kas kullerid teavad ka kui õnnelikuks nad inimese teha suudavad kui jälle mõne pakikesega ukse taga on? Igatahes paar päeva tagasi tuli mu Slect Fashionsist tellitud pakk. Oh ja nagu ikka selles poes lihtsalt pettuda ei saa. Olen varem sealt veel tellinud, aga siis olen grupitellimusena tellinud, kuna üksikut pluusi on vast nii mõtekam. Igatahes seekord tellisin ise ja oh seda rõõmu kui pakk saabus.

Sometimes I wonder if delivery men know how easily they make people happy by delivering packages. Well few days ago my my order from Select Fashion arrived and again I really pleased with my products. Just love these. So I pretty sure that soon I will find myself again on their shop ordering some things.
 Retuusid maksid 4.90€, heleroosa pluus maksis samuti 4.90€ ning mündiroheline maksis 3.70 €. Retuusid ja mündiroheline on juba läbi müüdud, kuid heleroosa pluusi leiate SIIT.

Leggings cost 4.90 €, nude tone blouse cost also 4.90€ and mint green blouse cost 3.70€. The leggings and mint green blouse are already out of stock, but nude one is still up, so you can find it HERE.
 Vahepeal aga rändas Prismast minuga koju ka üks mündiroheline küünelakk. Maksis ta miskit üle euro.
Bought one nail polish again. This time mint green tone and it cost something around 1 euro.

Uh ja kui kaua ma olen omale selliseid prille tahtnud ning lõpuks leidsin ma sobivad omale H&m-st. Maksid nad 6.95€.

Oh I have been wanting this kind of sunglasses for a while, so finally I found perfect ones from H&M. These cost 6.95€

Share this:

CONVERSATION

2 kommentaari:

Powered by Blogger.