image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Movies I want to see in 2014 -vol 2

Jaanuaris tegin postituse filmidest, mida tahaksin selle aasta jooksul kindlasti näha. Senini olen ära neist näinud kaks tükki ja ma usun, et ühest tuleb kindlasti ka postitus, teise koha pealt ma nii kindel pole. Aga see selleks, kuna see aasta toatob ola suurepärane filmi aasta, siis mu IMDb watchlisti on parasjagu filme kogunenud ehk neid mida ma sel aastal näha tahan on veelgi juurde tulnud ja miks mitte neid ka teiega taaskord jagada.

On January I made post about movies I want to see this year. Well, I have seen two of them and I pretty sure that about one I'm going to make a post. But leave that to there right now, because I want to share some more movies from this year to you. Since this year seems really good movie year, I've found some more films I want to see. So here they are.

THE MAZE RUNNER
Kui juba Dylan O'Brien on pearollis, kas siis saab filmi vaatamise kohta veel mingeid küsimusi olla? Okei, okei, tegelikult tundub ka filmi treiler väga hea.

If there are Dylan O'Brien then there can't be a question if I'm going to watch it. Okey, okey, actually the movie trailer seems really good. 


LET'S BE COPS
Mis saab mul olla ühe hea komöödia vastu? Tegelikult sai see watchlisti lisatud ainult Nina Dobrevi pärast, aga peale seda kui treiler välja tuli ei suuda ma ära oodata, millal ma seda juba vaadata saaks.

How can I be against a good comedy? Actually in the first place I added it to my watch list only because of Nina Dobrev, but since the time the trailer came I out I really want to see it.


STEP UP 5: ALL IN
Mina arvasin, et neljanda filmiga asi piirdub, aga ei, mis on suurepärane, seda enam filmi on kaasatud nii mitmetki näitlejad varasematest filmidest. Eriti super oleks kui Channing Tatumi ja Robert Hoffmani karakterid ka filmi kaasatud oleks.

I thought that the Step Up movies will end with fourth movie, but oh no. And that's all good, since I love these movies ant with this one we can see many characters from other Step Up movies. It would be even better if also Channing Tatum and Robert Hoffman will be back.


IF I STAY
See film lihtsalt tundub traileri järgi suurepärane, nii et minu ootused on kõrged.

This trailer seems so so good, so my hopes are up.

Share this:

CONVERSATION

1 kommentaari:

  1. Esimest mul ammu plaan vaadata ja viimane tundub tõeliselt hea :)

    ReplyDelete

Powered by Blogger.