image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Seriaal: The 100

Täna tahaksin teile tutvustada veel ühte enda viimase aja lemmikut sarja. Ausalt ma ei mäleta millal oli viimane kord, kui ma uusi episoode oodates nii kannatamatu olin. Reign puhul ootasin küll iga osa suure huviga, kuid selle sarja puhul ma vahel lugesin lausa päevi, millal ma uue osa alla laadida saaks. Heh, praegu sellel mõeldes kõlab see väga veidralt. Kuid siiski ma lihtsalt amrastan seda sarja ja nüüd ei suuda ma ära oodata järgmist hooaeg.

Today I want to share one of my latest favorite TV series. I don't remember the last time I liked one TV series so so much. I never couldn't wait for new episodes. Yes, with Reign I also couldn't but not like that. With this show, I sometimes even count days when new episode will air. Hah, it sound so weird if I think on that now. But anyways I love this TV series and now I can't wait for next season.

Sari põhineb Kass Morgani samanimelisel raamatul. Muidugi alguses ma ei teadnudki, et see raamatul põhinev on. Kuid viimasel ajal pigem võiks küsida, mis ei ole. Kuid ei, mina olen igati rahul et sellel ka raamat on, sest see on juba minu poole teel. Kes peaks ka huvitatud olema, siis mina tellisin omale raamatu SIIT ja saatmine üle maailma on täitsa tasuta.

Sarja loojaks on Jason Rothenberg ning sarjas võite mängimas näha selliseid näitlejaid, nagu Eliza Taylor, Thomas McDonell, Bob Morley ning palju teisi suurepäraseid näitlejaid. Sarja esimene hooaeg koosneb 13. osast. Jah, nii kahju kui see ka pole, on esimene hooaeg üpris lühike. Kuid ma lasen ennast lohutada kuulujuttudel, et järgmine hooaeg pidi koosnema 19 osast. Tervelt 6 osa rohkem. Mulle igatahes sobib. Sisu ma teiel ette lobisema siin ei hakka, kuid ühe kiire hea hea sissejuhatuse sarja saate trailerist. 

TV show is based on the book of the same name by Kass Morgan. Well, on the beginning I even didn't know that there a book of that out there. But within last few years is better to ask, what is not based on book. But I'm totally okay with that, because the book is already on it's way to me. And if someone of you is also interested then I ordered mine form HERE and also worldwide delivery is free.

The show is created by Jason Rothenberg and from cast you can find actors like Eliza Taylor, Thomas McDonell, Bob Morley and many many other good actors. In the first season there are only 13 episodes. But there are already rumors that in second one these will be 19 episodes, which means 6 more. It's fine by me. But now I won't tell you the story of the show, better watch trailer to get good preview of it. 

Ja ei saa ka mainimata jätta et sarjal on ütlemata hea soundtrack alustades siis kasvõi traileris olevast laulust.

And also I have to mention that they have really good soundtrack starting with the song from trailer.
   

Share this:

CONVERSATION

3 kommentaari:

 1. Tänks täiega! :D Ma vaatasin 13 osa viie päevaga ära ja nüüd pean oktoobrini ootama :( :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heh :D jah, see sari on täiesti sõltuvusttekitav :)

   Delete
 2. Ma vaatasin ööga 9 osa ja järgmine päev 4 viimast osa. Tõesti tekitab sõltuvust ja ei jõua üldse kohe uut hooaega ära oodata. :)

  ReplyDelete

Powered by Blogger.