image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Giveaway

Kuna juunis sai minu blogi juba kolme aastaseks, siis oleks selle puhul aeg korraldada üks giveaway. Või mis te arvate? Õigupoolest tahtsin ma selle juba varem korraldada, kuid ootasin materjali, et lisada veel üks pisike element. Giveaway on avatud kõigile, nii et pole tähtis kus maailma otsas sa asud. 

Three years ago on June I started with this blog. So I'm guessing it's time for one giveaway. Or what do you think? Actually I wanted to do it earlier, but I waited for one last thing to arrive, to give the giveaway it's final touch. And it's opened internationally, so it don't matter, which part of the world you live.


Võitja saab endale: *Syossi kuivshampoon
                            *Oriflame HairX Colour Protect juustessejäetav hooldus
                            *Oriflame Nature Secrets duššikreem
                            *Oriflame Nature Secrets kätekreem
                            *Orifalme Love Nature näovesi
                            *Maybelline kulmupliiats
                            *Fluoriit kiviga kaelakee

Winner will get: *Syossy dry shampoo
                        *Oriflame HairX Colour Protect leave-in treatment
                        *Oriflame Nature Secrets shower cream
                        *Oriflame Nature Secrets hand cream
                        *Oriflame Love Nature face toner
                        *Maybelline eyebrow pencil
                        * Necklace with fluorite gemstone pendant.
Selleks, et loosist osa võtta, ole blogi ametlik jälgija ehk vajuta küljeribal ''Join this site'' nupukest ning jäta kommentaaridesse oma nimi koos e-mailiga. Giveaway lõpeb 10.juulil.

To take apart of the giveaway, be my follower by clicking ''Join' this site' button on side panel. And then leave a comment with your name and email address. Giveaway ends on 10th July.


Share this:

CONVERSATION

54 kommentaari:

  1. Katrin Kannu
    kannukatrin@gmail.com

    ReplyDelete
  2. Grete Lill
    gretelill0311@gmail.com

    ReplyDelete
  3. Kristina Ivanova
    kristinaa665@gmail.com

    ReplyDelete
  4. Mari-Anne Liblik mliblik@gmail.com

    ReplyDelete
  5. Anni Karu
    annikaru94@gmail.com

    ReplyDelete
  6. Annabel Laurit
    annabel.laurit@mail.ee

    ReplyDelete
  7. Tuuli Põhjakas
    tuuli.pohjakas@mail.ee

    ReplyDelete
  8. Kristin K
    Kristink2rmas@gmail.com

    ReplyDelete
  9. Michelle Suur
    michelle.suur@gmail.com

    ReplyDelete
  10. Janeli N.
    janeli.nirgi.004@mail.ee

    ReplyDelete
  11. Jaanika K
    jaanika35777@gmail.com

    See igas maailma otsa inimestele lause oli nii mulle :D

    ReplyDelete
  12. Kati
    geriths(at)gmail(dot)com

    ReplyDelete
  13. Kadri Sibul
    kadri.sibul@gmail.com

    ReplyDelete
  14. Mari Reisman
    reisman.mari@gmail.com

    ReplyDelete
  15. Kristiina Lõoke
    kristiina.l6oke@gmail.com

    ReplyDelete
  16. Anni Viirmets
    anni233@hot.ee

    ReplyDelete
  17. Maris Kurvits
    maris.kurvits@gmail.com

    ReplyDelete
  18. Kirke Lindlo
    kirkelindlo@gmail.com

    ReplyDelete
  19. Pirgit P
    pirgitpeedosaar@gmail.com

    ReplyDelete
  20. Kersti
    kersti.vainonen@gmail.com

    ReplyDelete
  21. KatlinPotter@gmail.com
    Kätlin Potter

    ReplyDelete
  22. Laili Laasma
    laili1992@hot.ee

    ReplyDelete
  23. Kertu J.
    kertujurima@gmail.com
    Mainin ka ära, et üle pika aja näen nii heade asjadega giveawayd. Lisaks ka küsimus, et kust sa selle kaelakee soetasid? Olen pikka aega taolist otsinud :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Kivi tellisin ebayst ja kaelakee tegin ise :)

      Delete
  24. Gertu-Liis Hajetski
    kertu1230@hotmail.com

    ReplyDelete
  25. Marii P.
    5Tmarii.prii@gmail.com
    Pean selle ka ära mainima, et üle pika aja sattusin ka ühe suurepärase blogi peale! :)

    ReplyDelete
  26. Katariina Kivi
    kattariina@hotmail.com

    ReplyDelete
  27. Gea Reimann
    reimann.gea@gmail.com

    ReplyDelete
  28. Liisbet Viira
    liisbetviira@gmail.com

    ReplyDelete
  29. Cleer Sillat
    cleersillat@hotmail.com

    ReplyDelete
  30. Elis Laasberg
    laasbergelis3@gmail.com

    ReplyDelete
  31. Keiti Koppel
    keitikoppel@gmail.com

    ReplyDelete
  32. Carmen Toomsalu
    toomsalucarmen@gmail.com

    ReplyDelete
  33. Laura Kiviselg
    laurakiviselg@gmail.com

    ReplyDelete
  34. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  35. Lisa-Maria Lillemägi
    lisamariake21@gmail.com

    ReplyDelete
  36. Eneli Rahula
    EneliRahula@gmail.com
    www.dodolce.com

    Tahtsin ka lisada, et see kaelakee näeb väga efektne ja unikaalne välja, seda kannaks suurima rõõmuga! :)

    ReplyDelete
  37. Merilin J.
    merilin010@hotmail.com

    ReplyDelete

Powered by Blogger.