image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Catch up

Juuni hakkab lõpule jõudma ja ühtlasi ka minu kiire kiire aeg. Loodan, et nüüd saan juulis ka töö kõrvalt pisut hinge tõmmata. Ehk siis minu teisest praktikast on käia veel jäänud kolm päeva ja siis on selleks aastaks praktikatega ühel pool. Kuigi alguses tundus nii vastumeelne see, et sa pead siiski tasuta tööd tegema, siis tegelikult oli täitsa tore ja nüüd ma olen lõpuks ka arusaamisele, mis eriala ma täpsemalt nüüd jaotumisel valida tahan ja loodan, et ka sinna saan, sest nagu kuulnud olen, siis sel aastal on tung tehnoloogia poolele palju suurem.

Sel aastal jäid mul ka jaanid vahele kuna praktika kõrvalt oleks ju töötunnid ka vaja täis saada, nii et pühad veetsin rõõmsalt tööl ja õhtu möödus filmi ja popcorni saatel. Kuigi oleks ju tahtnud ka kuskil lõkke ääres ehk istuda ja grillliha nosida, siis mis seal ikka. Seega pole ma tegelikult juba päris pikka aega maale jõudnud, aga postitusse veel seeria pilte viimasest korrast, kuid koju sattusin ehk siis võis ta olla millalgi kuu alguses. Ning loodame, et nüüd lähevad ehk ka ilmad suviselt soojaks.

June is already going to end and also my busy busy time will be over with that as well. So hopefully I can relax some more in July. I have only three days left of my internship and then for this year I'm done with these. In the beginning it didn't seem that cool to work for free, but actually it was kind of fun and now I finnaly now what speciality I want to choose and I really hope that I can be on the group I choose, but I have heard that this year many of us want technology side, so I really don't know what to expect, since the lecturers kind of decide too.

But this year I missed midsummer eve, because also my workhours needed to be done, so I was working both days and the evening I spent with movies and popcorn. Even tought I really wanted to spend some time with family next bonfire and have some delicous grilled meat. But luckily I will get the lastone when I go hobe again. I actually haven't been home for a while, so all the pictures are from time when I last time visited my parents home, so I assume it was somewhere in the beginning of the  month. And I'm also hoping that finally the summer weather will arrive as well, because it's been so cold outside for a summer month.


Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.