image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

365 days 50 books - 8 - Girl Online

Lugesin ka läbi viimasel ajal nii mõnelgi pool kõne alla tulnud Zoe Sugg raamatu ''Girl Online''. Ausalt öeldes alguses olin pisut skeptiline selle suhtes, sest kirjastiil ei tundunud üldse kohe kuidagi õige minu jaoks. Muidugi korra mõtlesin, et ma hakkan lihtsalt nendest keskkooli elu tüüpi raamatutest välja kasvama. Sest no seal oli kõik olemas, mis on tüüpilistes teismeliste filmides. Pisut kohmakas peategelane Penny, temaga lihtsalt juhtus kogu aeg midagi. Loomulikult on tal parim sõber Elliot, kellega ta saab iga kui viimset asja jagada. Sealt edasi poiss Ollie, kes talle meeldib, aga kes temast huvitatud pole, aga siis lõpuks otsustab, et ikka nagu nüüd talle ikka meeldib Penny. No ja ei puudu ka üks õel kunagine sõbranna Megan ja tolle sabarakud kaksikud, kes tunduvad ehk pisut juhmid. No ja siis see härra õige Noah , kellesse armutakse reisil olles vaid mõne päevaga. No olgem ausad sisu on ikka väga klišee.

Kuigi sisu on nagu ta on, siis ühel hetkel ei suutnud ma enam raamatut käest panna ja kahe päevaga ta mul läbi oligi, sest tegelikult on lugu ise kuidagi nii armas ja läheb hinge.  Kuigi alguses ma mõtlesin, et ma ei suuda ilmselt seda lõpuni lugeda ning lugesin edasi vaid selle tõttu, et peategelane on blogija ja olin ikka parajalt uudishimulik, kuidas see raamatus lahendatud on, pluss veel fakt, et raamat on omakorda kirjutatud ka blogija poolt. Mis seal ikka üks äärmiselt lihtne lugemine ta on, eks kõik läheb raamatus nii nagu arvata võib ja mingeid erilisi üllatusi seal ei ole, aga millegi pärast see ikka meeldib mulle ja täitsa kahju oli kui see läbi sai.


I read Zoe Sugg book Girl Online. And I was kind of skeptical about that, because the writing style was exactly the best in my opinion. For a second I tought that I'm just growing out of the high school love story theme books. Because there were everything which one high-school-love-story kind of book or movie will include. The main character was a bit clumsy, everything that might go wrong actually went wrong. Then of course she has a best friend called Elliot, who she can share everything. Then there is boy who Penny has chrush on, but who don't like her or actually in the end he still decides that he likes her, when it's too late. And obviously there is former best friend, who is kind of bitchy now and her two followers twins, who seem to be bit stubid. And finally guy named Noah, who she fells in love within few days. Doest it sound totally cliche? Because it is.

Even tough it's a really clichee story, I just couldn't but the book down and I was finished with it in two days. It's just somehow was so sweet that I actually liked it. Even tough in the beginning I tought that I'm not going to finish that book, but the fact that it's written by a blogger and the main character is a blogger as well kept me reading in the first place and I'm glad I read it. It's one really easy reading and everithing goes the way you expect, there's no suprises in the storyline, but I liket it and I'm even a bit sad that it's already over. Olete seda raamatut lugenud? Mis te arvate? Ja loomulikult, kui teil peaks olema mingeid raamatusoovitusi, siis need on alati teretulnu.

Have you read it? What do you think? And of course if you have any book recomendations, they are welcome.

Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.