image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Bloggers Swap

Facbooki blogipostituste grupis tuldi lagedale ägeda ideega, kus blogijad võiks omavahel pakke vahetada. Kuna mulle meeldib alati kingitusi teha ja kui aus olla, siis on ju tore neid ka ise saada, siis hüppasin ka kampa. Juba puhtalt asjade ostmine oli juba nii põnev ja kujutage siis ette veel seda öötusärevust, et teada saada, mis mulle saadetud pakist välja hüppavad :) Mina tegin vahetust Janaga blogist Life Of Jana. Meie leppisime kokku kategooriad ning saatsime igast kategooriast oma lemmiku. Ja mõne päeva eest oligi mul teade postkastis, et mind on pakk ootamas.

In Facebook blogposts group one girl had idea to make bloggers swap, so two bloggers would make each other a giftbag. And I have always loved making gifts and to be honest I like to get these as well, so I was in. Already the shopping part was so exciting and imagine how patiently I tried to wait for my package to find out what would pop out of it. I made a swap with Jana from blog Life Of Jana. We agreed with five categories, so we picked our favorites form each. So few days ago I got a message that there are a package waiting for me in the post office.

Huulepalsam läks küll nüüd kümnesse, kuna mu eelmine oli nii otsakorral juba ja Eestis nende leidmine ei ole just eriti kerge. Internetist tellides olen mitu korda ämbrisse astunud ja väga kehva koopia otsa sattnud. Nii et ei peagi ma nüüd kruiisile tõttama, et uut saada. Ning see armas pehme pallike leiab kindlasti koha ühe mu käekoti küljes.

This lip balm came just in right time, because my last one is almost empty and to find new one from Estonia is quite a headache. I tried to order EOS from internet, but failed, since I  got some awful replica. So now I don't have to go  on a cruise to get a new one. And this cute soft ball definitely will find place on some of my handbags.

Need krõpsud on lihtsalt nii head. Need meenutavad mulle oma maitse poolest natuke Layis laimi ja tšilli kõrpse, kuid need on väheke mahedamad, mis sobib suurepäraselt. Ja tumedat šokolaadi ma armastan ka väga, kuigi see oli minu jaoks veidike liiga mõru, aga selles pole hullu, sest mõne koogi sees mõjub see kindlasti eriti hästi.

These rice sticks are really good. These taste reminds me Lay's chili and lime chips, but these ones aren't that strong, which fits me perfectly. Also I love dark chocolate, though this one is bit too bitter to me, but it isn't a problem since I think that it would fit perfectly with some cake.

Kas see teepurk pole mitte armas? Arvestades fakti, et aasta alguses loobusin ma kohvist ja läksin üle tee joomisele, siis see karp läks nüüd küll asja ette :)

Isn't this tin for tea cute? Considering that since a beginning of the year I don't drink coffee anymore and replaced it with tea, then this box is perfect to hold my tea collection. :)


Oo jaa, ma olen ka üks nendest kes täiskasvanute värviraamatute ohvriks langenud on ja nüüd mu kogu täienes veel toredate postkaartide näol. Nüüd saab jälle vahel hooga värvima hakata, kui muust maailmast mõtteid eemale vaja saada on.

Oh yes, I fall in love with mandala coloring books too, so my collection improved with these amazing postcards. So sometimes I can forgot my surroundings and relax by coloring these.
Ma olen paki sisu üle väga õnnelik ja mul on tunne nagu mu parim sõbranna oleks mulle kingi teinud. Kõik asjad on lihtsalt nii hästi valitud.

I'm so happy with this package and I feel like my best friend sent me a package. All the products are just so well chosen.

Share this:

CONVERSATION

1 kommentaari:

Powered by Blogger.