image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

NOTD - Graffiti nails

Paar nädalat olid mu küüned ilma lakita, kuna vahepeal sai jälle pisut tööl käia ja seal oleks lakk juba niikuinii mõne tunniga maas, siis ma ei vaevunud lakki peale panemgi. 

Aga nüüd otsustasin oma küüntele taas veidi ilmet anda. Nii kahju kui see ka pole, siis avastasin, et mu O.P.I mõranev lakk tahab hakata vaikselt ära kuivama ja kuna see on pragunev, siis ma ei julge sinna kahjuks midagi juurde ka segada, et see ära ei kuivaks. Seda saab veel kasutada, aga see on nüüd lihtsalt halvem peale kanda.

I hadn't been wearing nail polish for weeks and it's only because I got a chance to work a little bit and at work it only takes few hours and nail polish is coming off, so i didn't see any point to put it on.

But now I decided to give a little look to my nails.  Unfortunately I found that my O.P.I cracking nail polish is going to dessicate and because it's cracking I'm afraid to mix it up with something which will make it a more liquid. I still can use it, but that way it's harder to put it on.
 
 

Mida kasutasin:
O.P.I pregunev küünelakk, Avoni Speed Dry roosa küünelakk ja Carlo di Roma pealislakk

What I used:
O.P.I cracking nail polish, Avon Speed Dry nail polish and Carlo di Roma top coat.

Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.