image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Better late than never

Hämmastav kui kiiresti aeg ikka läheb. Ja ma ei pea silmas seda, et suvi on läbi saamas vaid üleüldiselt. Alles oleks nagu olnud veebruar kui mõneks ajaks koju tagasi tulin ja oma vana töökoha tagasi sain ehk siis pea pool aastat tagasi. Ja nüüd, homme ongi viimane päev töö juures. Ning seekord on kuidagi eriti kahju ära minna. Mis siis et aeg-ajalt on tööl olnud tunne, et enam ei jõua ja ei taha, sest koormus on vahel lihtsalt liiga suur, aga siiski selle kolme aastaga on see kuidagi nii koduseks muutunud ja inimesed kalliks saanud. Aga no ega ma ei väida, et ma sinna enam tagasi ei lähe. Kes teab, kui Tallinnas uues kohas sama töö nii vastuvõetav ei ole, ehk olen siis jälle otsapidi tagasi.  
Igatahes mul on mõningaid pildid juba pikemat aega ootamas ehk tegelikutl pärinevad need augusti algusest, mil võis veel vabalt lühikeste riietega õhtusel ajal väljas olla. Pildid on tehtud vanaema sünnipäeval.

Time goes just so fast. It seemed like it just was February when I came back home and now, it's already end of summer, which means I have to say good bye to my co-workers tomorrow and head back to Tallinn. Even tough there were time I thought that I don't want to go work next day, because there are just too much work to do. But still I'm going to miss that place. These three years there made it feel like second home to me, where everyone always wait me back and I grown so close to my colleagues. But I can't say I'm never going back.Who knows maybe I don't get used the place where I'm going to work now and then I might be back. 
Also have some pictures, which you haven't seen yet. These pictures are from the beginning of the August, when it was still so warms outside. And these are taken at my grandmas birthday. 

Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.