image2

SMAYLEST|BLOG BY HÄLY KONT

Blue sapphire

Novembris, kui käisime vanematega Soomes, tegime aega parajaks ka Sealifes ja kui ma silma nurgast nägin, et neil oli pisike kivide nurk seal poes, siis ma veetsin vist pea viisteist minutit seal leti ees ilma, et oleks suutnud kivid välja valida. Oleks ju kõiki tahtnud, aga eks ma oleks siis ilmselt pankrotis ka olnud. See sinine kivi jäi mul esimesena pihku ja teadsin, et sellest pean ma omale kaelakee saama. Ja loomulikult suures õhinas polnud mul maht kivi nime vaadata. Ehk nüüd ma olen juba mõnda aega internetis ringi tuulanud ja sarnaneb ta kõige rohkem tumesinise safiiriga. Kas ta ka seda on, ei ole ma  100% kindel. Nii, et kui keegi oskab mind parandada, siis laske julgelt tulla. Aga ausaltöeldes on selle kivi puhul selle nimi vist kõige vähemtähtsam, sest mulle lihtsalt nii nii meeldib see kivi ise.

In November I went to Finland with my parents and also we spend some time in Sealife and later in the store I noticed little corner with gemstones. And well for sure I spent there at least fifthteen minutes, because I wanted them all, but that way I would of been out of money. But this beauty  was the first one I picked up of all of them and I knew I want to have a necklace with it. But with all that excitement about the stones, it didn't even came to mind to watch the name of the stone. So since then I have been searching form the internet what stone it could be. So far it have been most similar with dark blue shapphire. So I assume that's it, but I can't be 100 % sure. So if you know more about stones and think that it might be something else, let me now in the comments. But the name of the stone is the least important thing actually, since I just love the color and the shape of the stone so so much.

Kuid, kui ma safiirist juba juttu tegin, siis pisut ka infot, mis ma kivi kohta leidnud olen. Safiiri esineb eelkõige sinistes toonides ja kivi väärtus sõltub selle toonist. Kuid ühtlasi võib safiiri leida ka teistest värvidest. Öeldakse, et safiir aitab säilitada truudust, karskust ja tagasihoidlikust ning see annab jõudu hinge ja kehaga seotud haiguste vastu. Ühtlasi soovitatakse safiiri kanda inimestel, kes kannatavad südamehaiguste käes. Safiiri peetakse õptejate kiviks, kuna see. Kuid peamiselt safiir kaotab hingest segava  ja leevendab stressi. 

But as I already mentioned a sapphire I will talk about it as well. Sapphire is mainly in blue colors and it value depends of the tone of the blue. But also you can find them in other colors. It is said that sapphire helps to maintain loyality, abstinence and modesty. People with hart disease should wear a shappire ring or bracelet. Also it helps to relive the stress and remove disruptive factors from soul.  Days back it was thought to be teachers stone, because people also name it as the stone of wisdom. 


Ja juhuslikult sattusin ta täna artikli peale, kus oli juttu, millise tähemärgiga,  mis kivi sobib. Nii, et kui see ongi safiir, siis jäi mul vähemalt õige kivi näppu, sest sõnnidele pidavat just safiir sobima. Sinine safiir parandab sõnnidel rahalist olukorda, aitab tervist hoida ning aitab jõuda oma saavutusteni.

And today I read some article about a gemstones and zodiadic signs. So if it really is sapphire, then I chose the right stone, because it's the stone of Taurus. For Taurus blue sapphire helps to improve on financial situations, helps with the health and helps to accomplish the objectives. 

Share this:

CONVERSATION

0 kommentaari:

Post a Comment

Powered by Blogger.